About us2

درباره ما

شرکت داروسازی حکیم تجارت سهند (H.T.S) در سال 1393 با هدف ارتقا سطح سلامت و آگاهی جامعه با شعار  (We Value Your Health) تاسیس گردید. کلیه محصولات این شرکت اعم از داروهای شیمیایی، گیاهی و مکمل های دارویی بر پایه مواداولیه با کیفیت و مطابق با استانداردهای بروز دنیا تولید و عرضه می گردند. با توجه به کیفیت محصول از نظر مواد اولیه و اقلام بسته بندی، این شرکت توانسته است اقدام به صادرات محصول به کشورهای متعدد نماید. همچنین شرکت داروسازی حکیم تجارت سهند در نظر دارد با برنامه ای هدفمند و با استفاده از نیروهای توانمند و متخصص تعداد اقلام سبد دارویی خود را طی 3 سال آینده به بیش از 30 محصول برساند.

 

Treatment Urinary Tract Infection 722x406

 

ماموریت

کمک به ارتقاء سطح سلامت جامعه با ایجاد نوآوری در تولید، خدمات و عرضه محصولات دارویی شیمیایی،گیاهی و مکمل های با کیفیت، شالوده و رسالت مارا در داروسازی حکیم تجارت سهند می سازد.

 

چشم انداز

شرکت داروسازی حکیم تجارت سهند در نظر دارد تا سال 1402 به یک شرکت بین المللی در امر تولید داروهی شیمیایی، گیاهی و مکمل تبدیل شده و در زمره  بیست شرکت خصوصی برتر در صنعت داروسازی و پیشرو در زمینه تولید داروهای گیاهی قرار گیرد.

 

ارزش های بنیادین

  • نوآوری، رشد، بهبود مستمر و تمرکز بر کیفیت
  • حفظ و صیانت از محیط زیست و انجام مسئولیتهای اجتماعی
  • اخلاق مداری و ایجاد ارتباط اثربخش با ذینفعان و سازمان های ذیربط
  • خلق ارزش برای مشتریان، کارکنان و سهامداران

 

پیام مدیرعامل

سپاس خداوند را که توفیق خدمت به جامعه و خصوصا صنعت دارو را برای مدیریت و همکاران شرکت داروسازی حکیم تجارت سهند فراهم آورده است. این شرکت متعهد است تا با تلاش مستمر در ارتقاء کیفیت ، تولیدات مطابق با استانداردهای جهانی و افزایش سطح آگاهای سلامت جامعه گام بردارد .

کادری مجرب و متخصص در این شرکت گرد آمده اند تا علاوه بر نیل به این مهم ، اقدام به صادرات محصول به کشورهای مختلف را فراهم آورند.

این شرکت با بهره گیری از نظرات مشتریان و ذینفعان، طرح ها و انتقادات و پیشنهادات آن عزیزان و با ارج نهادن به همه دیدگاه ها و سلایق گامی موثر در پیشرفت میهن عزیزمان بردارد.